Tapicerowanie foteli fryzjerskich – zalety

Fotele są jednym z podstawowych punktów programu pt. Wyposażenie Salonu Fryzjerskiego. To właśnie one decydują o komforcie spędzonego czasu klienta podczas strzyżenia lub modelowania nowej fryzury. Mając to na uwadze, większość zakładów decyduje się na tapicerowanie foteli fryzjerskich. Dlaczego?

 

Uniwersalność i wygoda

 

Fotele tapicerowane sprawdzą się świetnie ze względu na swoją uniwersalność i wygodę. Podczas gorących dni nie będą się nagrzewać od słońca wpadającego przez okno. Ponadto tapicerka jest wyprodukowana z surowców sztucznych, co wyklucza wywoływanie reakcji alergicznych u dzieci i dorosłych. Wybór foteli tapicerowanych jest tak duży, że będzie pasował do każdego wnętrza salonu fryzjerskiego.

 

Regeneracja tapicerki

 

Po długim dniu przyjmowania klientów fotel może nie być taki sam, jakim widziało się go jeszcze przed otwarciem salonu. Fotele tapicerowane są łatwe w czyszczeniu, więc jest możliwość, aby każdy gość był przyjmowany na fotelu, który wygląda, jakby dopiero co został przywieziony ze sklepu meblarskiego.

 

Kiedy już fotel będzie nadgryziony zębem czasu, nie ma problemu z wymianą tapicerki. Istnieją profesjonalne firmy zajmujące się wymianą tapicerki, aby nadać mu drugie życie. Wymiana obicia foteli może mieć kluczowe znaczenie w przypadku wykonywania dużej liczby zleceń farbowania włosów.

 

Wysoka jakość, niska cena

 

Tapicerowanie foteli fryzjerskich to z pewnością rozwiązanie, które zapewni profesjonalny i wygodny asortyment do salonu. Oprócz ich lepszej użyteczności w salonach taka usługa sprawi, że można zaoszczędzić na zakupie nowego sprzętu, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na bogatsze wyposażenie salonu fryzjerskiego.

 

Mając na uwadze powiedzenie „nasz klient, nasz Pan” warto zastanowić się, jak można zapewnić mu odpowiedni komfort, by wyszedł szczęśliwy i zadowolony nie tylko z nowej fryzury. Fotele będą odgrywały w tym lwią część, więc warto przyjrzeć się temu aspektowi uważniej, ponieważ to właśnie one stanowią serce salonu, na którym klient spędzi najwięcej czasu. Proces tapicerowania nada im odpowiednią jakość i długowieczność użytkowania!

Dodaj komentarz