O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży tapicerowania mebli.
Oferujemy kompleksowe usługi tapicerskie z zachowaniem najwyżej jakości.

Maciej Słojewski
Właściciel

Poznaj nas!

Tapicernia Bronisze to rodzinna firma założona przez Wiesława Słojewskiego w 1990 roku pod nazwą P. P. H. U. WIS Wiesław Słojewski. Aktualnie prowadzona przez Macieja Słojewskiego. Nasz zespół tworzą doświadczeni rzemieślnicy, spod rąk których wyszły tysiące różnych mebli – zarówno nowych jak i tych starszych, którym udało się dać nowe życie.

W latach 90. dostarczaliśmy meble wypoczynkowe i łóżka do kultowego Domu Meblowego „Emilia” w Warszawie oraz do Domu Handlowego „Domus”. Z biegiem czasu profil produkcji ulegał zmianie by na przełomie tysiąclecia skupić się na meblach do salonów fryzjerskich – jako główny dostawca tapicerek dla firmy Ayala oraz kosmetycznych – jako wyłączny producent foteli kosmetycznych oraz leżanek dla firmy Biomak. W drugim przypadku nasza współpraca trwa nadal – już przeszło dwadzieścia lat.

Obecnie zakres naszej działalności jest zdecydowanie szerszy. Zdobywane latami doświadczenie i duża kreatywność pozwala nam działać zarówno w branży detalicznej jak i kontraktowej. Ciągła współpraca z wieloma biurami projektowymi i architektonicznymi stawia wiele wyznań, ale za to daje olbrzymią satysfakcję z wykonania zupełnie nietypowych projektów. Od 2021 roku łączy nas kooperacja z firmą Nyquista, jako dostawca tapicerek do mebli akustycznych oraz elementów nośnych do symulatorów golfowych. W 2022 roku rozpoczęliśmy współpracę z Metal Concept jako wykonawca elementów tapicerowanych do mebli wykonanych ze stali, która zaowocowała stworzeniem własnej kolekcji kanap, foteli oraz krzeseł.

Bogata oferta

Posiadamy szeroki wybór materiałów i wypełnień. Przeprowadzimy renowację i naprawę mebli tapicerowanych (wymiana obić ze skóry lub tkaniny, wymiana pianki oraz pasów i sprężyn, naprawa stelaża). W naszej ofercie znajduje się produkcja nowych oraz renowacje używanych mebli tapicerowanych, stosowanych w:

Proces realizacji zamówienia

01

Pomysł

Rozpoczynamy od określenia potrzeb klienta i wybieramy rodzaj mebla, który ma być poddany tapicerce.

02

Projekt

Przygotowujemy projekt, uwzględniając wybór tkaniny, kolorystykę i ewentualne dodatki, takie jak guziki czy ozdoby.

03

Styl

Klient dokonuje ostatecznego wyboru stylu tapicerki, decydując o detalach i wykończeniu, które wpłyną na cały wygląd mebla.

04

Wykonanie

Nasza ekipa tapicerów przystępuje do prac, demontując stare obicia, przygotowując podłoże, a następnie przystępując do tapetowania mebla zgodnie z ustalonym projektem i stylem.

Potrzebujesz konsultacji z naszymi specjalistami?

Jeśli potrzebujesz pomocy lub chciałbyś zadać nam nurtujące Ciebie pytania, przejdź do zakładki kontakt. Dzięki temu będziesz miał możliwość podjęcia z nami rozmowy i znajdziesz tam wiele niezbędnych rzeczy takich jak adres, czy numer telefonu.