Tapicerowanie foteli fryzjerskich i produkcja elementów foteli
787
page-template-default,page,page-id-787,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Tapicerowanie foteli fryzjerskich

Tapicerowanie foteli fryzjerskich

Tapicerowanie foteli fryzjerskich to jedna z usług, od których rozpoczęła się działalność naszej firmy. Wiemy, jak ważna jest tapicerka tego rodzaju mebli – zarówno kształt i komfort elementów tapicerowanych, jak też właściwości samego materiału obiciowego, który powinien być trwały, estetyczny, łatwy do utrzymania w czystości i higieniczny. Dlatego praca, którą wykonujemy, cieszy się dużym uznaniem klientów. Dowodem na to jest m.in. wieloletnia współpraca z firmą Ayala.

Na czym polega tapicerowanie foteli fryzjerskich?

Nasza oferta dotycząca foteli fryzjerskich jest kompleksowa. Obejmuje zarówno kompletną produkcję ich elementów tapicerowanych, jak i usługi tapicerskie związane z renowacją mebli. Zapewniamy klientom salonów fryzjerskich maksimum wygody i umożliwiamy im relaks przy przeprowadzanych zabiegach. Nasze fotele fryzjerskie są odpowiednio wyprofilowane i miękkie – tak, aby nawet konieczność długiego siedzenia bez ruchu nie była męcząca. Wysoką wagę przykładamy jednak również do estetyki. Wiemy bowiem, jak ważny w branży fryzjerskiej i kosmetycznej jest wizerunek. Proponujemy tapicerowanie foteli fryzjerskich dopasowanych wyglądem do wystroju każdego salonu i indywidualnych preferencji klienta.

Gwarantujemy:
• wysoką jakość,
• elastyczność przy wykonywaniu indywidualnych projektów,
• możliwość stworzenia unikatowych mebli na zamówienie,
• konkurencyjne ceny.
Zapraszamy przede wszystkim klientów z Warszawy i okolic.