Usługi tapicerskie – realizacja nietypowych projektów | Warszawa
791
page-template-default,page,page-id-791,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Usługi tapicerskie

Usługi tapicerskie

W naszym kraju wciąż potrzebne jest wysokiej jakości rzemiosło. Dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, świadczymy profesjonalne usługi tapicerskie. Niezależnie od tego, czy chodzi o renowację ulubionego mebla, czy nietypowy projekt, jesteśmy do dyspozycji. Oferta kierowana jest zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych – szczególnie z Warszawy i okolic.

Jakie usługi tapicerskie realizujemy?

Mamy duże doświadczenie w branży i nie boimy się wyzwań. Dlatego poza tapicerowaniem krzeseł biurowych i innych podobnych mebli świadczymy też bardziej zaawansowane usługi tapicerskie. Jesteśmy w stanie obić materiałem wezgłowie łóżka, a nawet ścianę. Zmieniamy obicia mebli i nadajemy im zupełnie nowy wymiar. Szerokie możliwości sprzętu, który wykorzystujemy, pozwalają tworzyć nawet nietypowe kompozycje i wykorzystywać różne techniki. Pracujemy nie tylko w mieszkaniach, biurach czy lokalach użytkowych, ale także w różnego typu pojazdach i w plenerze. W zasadzie nie ma dla nas ograniczeń poza wyobraźnią!

Zapewniamy:

• pełną elastyczność przy realizacji usług tapicerskich,
• możliwość tworzenia indywidualnych projektów,
• profesjonalizm,
• skrupulatność i rzetelność w działaniu,
• przystępne ceny.

Zapraszamy – opowiedzcie nam Państwo, o czym marzycie, a my postaramy się zrealizować Wasze pragnienia!